Më mbaj mend (për 1 muaj)

Donika Hajra & Naim Krasniqi - S'di Se Perse  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4 / Votuan:  2

Komente

Asnjë Koment

Më Shumë Nga

Naim Krasniqi

02/01/2015

2015-01-02T13:17:21+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "S'di Se Perse" kënduar nga Donika Hajra & Naim Krasniqi.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Donika Hajra & Naim Krasniqi i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Donika Hajra:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet