Më mbaj mend (për 1 muaj)

Naim Krasniqi

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  63
 • Vendlindja:
 • Prishtine 
 • Jeton dhe vepron në :
 • Kosovë 
 • Mosha:
 • 60 Vjeç
 • Shenja e Horoskopit:
 • Gaforrja ♋
BIOGRAFIA: Naim Krasniqi është një këngëtar dhe autor këngësh shumë i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop, popullore moderne dhe e lehtë. Statusi i Martuar dhe ka 2 vajza te njohura ne boten e showbizit: Fjolla dhe Zana Krasniqi Në Dhjetor 1994, Naim Krasniqi merr pjesë në Festivali i 33-të në RTSH me këngën "Zemer Moj Si Nuk Pellcet". Më datë 28 Shkurt 2013, RTV21 Stars publikon videoklipin "Vendi Im"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Kushuri i

Nexhmi Mehmeti (Nexhi)

Kushuri i

Ganimete Jashanicës

Komente

4 🔥  Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

  Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

0

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORY


Artistë Të Ngjashëm:

Ramadan Krasniqi (Dani)

Xeni (Shkelzen Jetishi)

Mahmut Ferati

Sinan Vllasaliu

Big Basta

Young Zerka

B-Genius

Mentor Xhemali

Adrian Gaxha

Gaqo Çako

Tags: Naim Krasniqi


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet