Më mbaj mend (për 1 muaj)

Donika Nuhiu - Rrebele E Vogël Jam Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  6

Unë jam dhurata i kam flokët e gjata dhe më pëlqen të këndoj,
Vallzoj hap pas hapi e kur më thot babi,
Di dhe të recitoj

Ditën luaj qeshi e ç'ka dua veshi, në shkoll kur të shkoj, e kam dhe mobilin kur shoqet më thirrin, me to bisedoj.

HEJJJJJJJ

(2X)

Rrebele e vogël jam,
Folët apo heshtët,
unë jetoj siç dua vet
deshët apo s'deshët

Më quajnë Dhurata
jam si çokollata
Për ju kur të këndoj
Unë luaj me ritëm
Argtohem me ritëm
Gjithve ju gëzoj

Gjyshi më thot Rrebele
Gjyshja karamele
e mami llokum

E un po çuditem
Pys veten habitem
Cili më don më shumë

HEJJ

(4X)

Rrebele e vogël jam,
Folët apo heshtët,
unë jetoj siç dua vet
deshët apo s'deshët


Ky tekst u dërgua nga  Rinor

Donika Nuhiu - Rrebele E Vogël Jam
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Rrebele E Vogël Jam".
3. Video është e këngës "Rrebele E Vogël Jam", por nuk këndohet nga Donika Nuhiu.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Donika Nuhiu:


Komente 1