Më mbaj mend (për 1 muaj)

Donika Nuhiu - Ti Je Dritë Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.3 / Votuan:  6

Po filloj t'këndoj
edhe të vallëzojë
fytyra jote e bukur
duhet të ndriçojë.

Këtë këngë të mirë
ty po ta kushtoj
që të bëj të lumtur
edhe të gëzoj.

Ti je drita ime
drita jetës sime
mos harro kush je
mua pranë më ke.

Haj-li-li-li-li-la
Ti je drita ime
Haj-li-li-li-li-la
drita jetës sime
Haj-li-li-li-li-la
mos harro kush je
Haj-li-li-li-li-la
mua pranë më ke.

Unë jam pranë teje
ti je afër meje
të dy të bashkuar
jetën ta ndërtojmë

Këtë këngë të mirë
ty po ta kushtoj
që të bëj të lumtur
edhe të gëzoj.

Po filloj t'këndoj
edhe të vallëzojë
fytyra jote e bukur
duhet të ndriçojë.

Haj-li-li-li-li-la
Ti je drita ime
Haj-li-li-li-li-la
drita jetës sime
Haj-li-li-li-li-la
mos harro kush je
Haj-li-li-li-li-la
mua pranë më ke.


Ky tekst u dërgua nga  zajminafan   ardonita

Donika Nuhiu - Ti Je Dritë
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ti Je Dritë".
3. Video është e këngës "Ti Je Dritë", por nuk këndohet nga Donika Nuhiu.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Donika Nuhiu:


Komente 0