Më mbaj mend (për 1 muaj)

Donika Nuhiu - Romeo Dhe Zhuljeta Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  10

Nuk po mund te fle nga nata nderi ne mengjes
Nuk esht pagjumsia esht vetem DASHURIA.
Gjithmon kam menduar qe kjo dite mund te vije
Dhe ende nuk po mund te te harroj un ty
Dashuria na ka dhene krahe dyert e qiellit na ka hape.

Ref:
Si Romeo dhe Zhuljeta do te vi me ty sikur te mbaroj jeta
Ndasha une po enderroj dhe spo gjej pergjigje a esht po a po jo
Si Romeo dhe Zhuljeta jemi te lire sikur era
dhe nuk mund te fshihemi dot mund ta ndjej ne gjak
dashurin e par.....

Nuk po mund te fle nga nata nderi ne mengjes
Nuk esht pagjumsia esht vetem dashuria.
Gjithmon kam menduar qe kjo dite mund te vije
Dhe ende nuk po mund te te harroj un ty
Dashuria na ka dhene krahe dyert e qiellit na ka hape.

Ref:
Si Romeo dhe Zhuljeta do te vi me ty sikur te mbaroj jeta
Ndasha une po enderroj dhe spo gjej pergjigje a esht po a po jo
Si Romeo dhe Zhuljeta jemi te lire sikur era
dhe nuk mund te fshihemi dot mund ta ndjej ne gjak
Dashurin e par.

...........................


Dashuria na ka dhene krahe dyert e qiellit na ka haaape.

Ref:
Si Romeo dhe Zhuljeta do te vi me ty sikur te mbaroj jeta
Ndasha une po enderroj dhe spo gjej pergjigje a esht po a po jo
Si Romeo dhe Zhuljeta jemi te lire sikur era
dhe nuk mund te fshihemi dot mund ta ndjej ne gjak
dashurine e pare.....

MUND TA NDJEJ NE GJAK DASHURIN E PAR !


Ky tekst u dërgua nga Erisa Saqipi

Donika Nuhiu - Romeo Dhe Zhuljeta
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Romeo Dhe Zhuljeta".
3. Video është e këngës "Romeo Dhe Zhuljeta", por nuk këndohet nga Donika Nuhiu.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Donika Nuhiu:


Komente 3