Donika Pecollari

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  10
BIOGRAFIA: Donika Pecollari është një këngëtare e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore e Shqipërisë së jugut. Më datë 13 Shkurt 2008, Donika Pecollari & Luljeta Ilia publikojnë videoklipin "Prapa Shtëpis". Më datë 20 Janar 2013, Donika Pecollari & Luljeta Ilia publikojnë videoklipin "Goca E Berberit". Më datë 29 Janar 2013, Donika Pecollari & Luljeta Ilia publikojnë videoklipin "Kenge Dasme". Më datë 27 Nëntor 2013, Donika Pecollari publikon videoklipin "Këta Ujët E Rëzës". Më datë 13 Dhjetor 2013, Donika Pecollari publikon videoklipin "Bandi...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare
Artistë Të Ngjashëm:

Laxarela

Esmeralda Kaso

Rezarta Hoxhaj

Jolanda Kojlovic

Llambrini Nano

Luljeta Konomi Haxhi

Griselda Pepa

Nertila Vreto

Juli Cenko

Vitori Balili


Tags: Donika Pecollari, Donika

Krijo Një Kartolinë