Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Donika Tufa

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  4
BIOGRAFIA: Donika Tufa është një këngëtare e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore e Shqipërisë së mesme. Në vitin 2002, Donika Tufa publikon albumin "Hajde Hajde Cun Tirone"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtareHajde Hajde Cun Tirone (2002)


    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Flavia Mija

Hafsa Zyberi

Enxhi Vlashi

Edlira Arifi

Natasha Qemalja

Greta Zani

Greta Berati

Fatma Zyberi

Valbona Halili

Valbona Mema

Tags: Donika Tufa


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet