A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Donika Zhushi

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3
BIOGRAFIA: Donika Zhushi është një këngëtare e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo për fëmijë/junior. Në Korrik 2014, Donika Zhushi merr pjesë në Kosova Fest Kids 2014 me këngën "Shoqja". Në Gusht 2016, Donika Zhushi merr pjesë në Kosova Fest Kids 2016 me këngën "Zërat Gazmor"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Xhenis Dhima

Flaka Zeneli

Dea Sabriu

Dhurata Haliti

Rina Shyti

Elona Sopjani

Emara Berisha

Princesha Morina

Yllka Rexha

Estela Nikoliqi


Tags: Donika Zhushi

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019