A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  3
  • Origin:
  •  
BIOGRAFIA: Donjeta is a very famous recording studio. Produksioni Donjeta është një produksion nga Drenasi, merren me editimin dhe distributimin e albumeve dhe këngëve kryesisht të zhanrti popullore ose folk. Në vitin 2017, Produksioni Donjeta publikojnë albumin "Potpuri Dasmash"....

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Facebook

Profile

Youtube

Channel

Add Official

Social Accounts

Albums

Loading... Please wait
See More

Related Artists:

Manti

Oltioni

Sharri

Kastrati

Palma Gjilan

ASHA

Melosi

Bleri Production

Gramafon

Produksioni Yjet


Tags: Donjeta

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019