A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Donjeta Krasniqi

Choose star rating

Rating:  3.3 / Votes cast:  9
BIOGRAFIA: Donjeta Krasniqi is a popular singer of Pop music. Në Gusht 2006, Donjeta Krasniqi merr pjesë në Çelësi Muzikor 1 me këngën "Jeto çastin"....

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Kristela Gjoka

Jona Koleci

Bora Fera

Kristine Elezaj

Blerina Osaj

Viki

Xhuli (Xhuljeta Kuqi)

Samanta

Liridona Sinani (Dona)

Anisa Dervina


Tags: Donjeta Krasniqi

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019