Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2
 • Vendlindja:
 • Gjilan 
 • Jeton dhe vepron në :
 • Kosovë 
 • Mosha:
 • 27 Vjeç
 • Shenja e Horoskopit:
 • Binjaket ♊
BIOGRAFIA: Donna është një këngëtare. Liridona Maliqi vijon mesimet ne Gjimnazin Zenel Hajdini. Kishte pasion muziken mirepo talentin e tregoi me kengen "Ku je ti tash". Ne Gjilan jane nje numer i vogel i vajzave qe kendojne muziken Rep....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare  Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

  Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »Artistë Të Ngjashëm:

Linda Hyseni

Arbenita Arifi

Jona Jasimi

Alma Saramati

Vanny (Vanesa Krasniqi)

Dea Rifati

Majlinda Bajrami

Bena

Manjola Ahmetaj

Renata


Tags: Donna, Dona, Reperka, Liridona Maliqi

Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet