Më mbaj mend (për 1 muaj)

Dorand Sinani

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  66
  • Vendlindja:
  • Ferizaj 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Kosovë 
BIOGRAFIA: Dorand Sinani është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Më datë 1 Korrik 2013, Dorand publikon videoklipin "Syte E Saj", në bashkëpunim me Young Ghetto. Muzika e këngës u punua nga Shkumbin Nebihu, teksti u shkrua nga Getinjo. Më datë 2 Maj 2015, Dorand Sinani publikon videoklipin "M'don Ti". Më datë 26 Gusht 2015, Dorand Sinani publikon videoklipin "Shkojm Larg". Më datë 7 Nëntor 2015, Dorand Sinani publikon videoklipin "Na Dy". Më datë 4 Mars 2016, Dorandd publikon videoklipin "Malli". ...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Profili

Facebook

Instagrami

Zyrtar

Komente

1 🔥    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Kartolina (6)

0
1
1
1
1
0

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORY


Artistë Të Ngjashëm:

Andin Randobrava

Red Bloody

Leutrim Gervalla

Petrit Geci

Bledian Qoti

Gzim Ukiqi

Qendrim Pllana

Enur Pakashtica

Korab Shaqiri

Hekuran Krasniqi

Tags: Dorand Sinani, Dorand, Dorandd


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet