Më mbaj mend (për 1 muaj)

DorantBeats

Nuk ka akoma asnjë votë

  • Emri i Vërtetë:
  • Dorant Ajeti
DorantBeats është një këngëtar dhe autor këngësh.
Nuk ka akoma asnjë informacion...


>> Dërgo Biografinë >>


Instagrami

Zyrtar

Komente

Asnjë Koment

    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Tags: Dorantbeats, Dorant Ajeti, Fortnice

Komente 0