A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Dori Hibroj

Nuk ka akoma asnjë votë

  • Vendlindja:
  • Vlorë 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Shqipëri 
  • Mosha:
  • 32 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Binjaket ♊
BIOGRAFIA: Dori Hibroj është një këngëtare dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore e Shqipërisë së jugut. Më datë 5 Gusht 2019, Dori Hibroj publikon videoklipin "Vajza Si Flutur", në bashkëpunim me Edmond Grembin. Muzika dhe orkestrimi i këngës janë punuar nga Rino Boci....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Profili

Facebook

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Denisa Dheskali

Rozeta Pohja (Rozi)

Ola

Diti

Elinda Katiaj

Olta Juba

Jona Jasimi

Enia

Eniada

Anjeza Bicaku


Tags: Dori Hibroj

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019