Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË
Dorian Matlija

Nuk ka akoma asnjë votë

 • Vendlindja:
 • Tiranë 
 • Jeton dhe vepron në :
 • Shqipëri 
 • Mosha:
 • 43 Vjeç
 • Shenja e Horoskopit:
 • Demi ♉
BIOGRAFIA: Dorian Matlija është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo e lehtë. Avokat i njohur nga Shqiperia, por qe ne fillimet e tij, provoi te behej kengetar duke debutuar ne Festivalin e 39-te ne RTSH, ne vitin 2000 me kengen "Per Nje Vajze". Kenga nuk pati sukses, ndaj Doriani ndermori nje tjeter rruge....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare  Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

  Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Kujtim Beqaj

Adi Sipri

Edmond Cano

Ermir Taja

Ujku I Cerrikut

Arbër Skënderaj

Dinno

El-Metro

Ridvan Osmani

Dhimiter Disho

Tags: Dorian Matlija


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet