Më mbaj mend (për 1 muaj)

Dorina - Dua  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Pjesëmarrëse në

Top Fest 2

Komente

Asnjë Koment

23/12/2004

2004-12-23T15:00:00+00:00A ke ndjere ndonjehere ti per mua dashuri
perseri nuk pergjigjesh dhe une fal ngrohtesi
asnjehere nuk me thua cte gezon dhe per cfare vuan

si nje hije ti me ndjek pas

ref.
Dua te te harroj
dua te t'mos shikoj
dua un e te jetoj
pa ty....


Më Shumë Këngë Nga Dorina Plaku:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet