A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Dorina Xerxa

Choose star rating

Rating:  4.3 / Votes cast:  6
  • Origin:
  • Gjakovë 
  • Age:
  • 28
  • Zodiac sign:
  • Akrepi ♏
BIOGRAFIA: Dorina Xerxa is a popular singer. Ajo ishte shumë e re dhe ëndërrontë të ngjitej në skenë. Iu dha mundësia të konkurronte në shoun televiziv "Ethet e së premtes mbrëma" që ishte një garë mjaft e fortë dhe u përcoll me shumë emocion nga të gjithë ne. Për tetë javë sa zgjati ky shou, Dorina nuk u dorëzua, i tejkaloi të gjitha barrierat dhe në fund u kurorëzua si njëra ndër 3 fitueset. Me stilin e saj prej një rokere, mahniti gjithë publikun ndërsa ëndrra e saj u bë realitet. Më pas...

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Ethet E Së Premtes

(Finalist)

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Llollo

Fjolla Shala

Malda Susuri

Elbenita Kajtazi

Viona Shabani

Blinera Krasniqi

Arbëresha Hajdari

Fjolla Krasniqi

Dafina Morina

Qendresa Batllava


Tags: Dorina Xerxa, Ethet

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019