Më mbaj mend (për 1 muaj)

Dossi A.K.A Professional's

Nuk ka akoma asnjë votë

  • Vendlindja:
  • Podujevë 
  • Mosha:
  • 26 Vjeç
BIOGRAFIA: Dossi A.K.A Professional's është një këngëtar i njohur. Medos Sheqiri, me Rap Filloj Qysh Ne Moshen 15 vjeqare. Kenga e par Titullohet "HERA E PARË" Ai Ka Ne Plan Qe te Qet Dhe 2 Muzik Qe Titullohen "SEMIMATURA" dhe "TI KALLIM KREJT". Ai Ka Ne Plan Te Qet Albumin i cili titullohet "JENA PROFESSIONALA"...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment



    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Herolind Ramabaja

Napoleon

Edijan Muhaxheri

Cadox

Patriot Deliu

Mark Kastriot Marku

Ron Rexhi

Potera

Jokker

Robb Daddy

Tags: Dossi A.K.A Professional's, Dossi, Dossi Aka Professional's


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet