Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Official Video

Dossty - Per Ty Kuq E Z  (Feat. Tishi & Diedon)  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  1

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

05/07/2017

2017-07-05T17:00:04

Featuring

DiedonKemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Per Ty Kuq E Z" kënduar nga Dossty.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Dossty i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Dossty:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet