A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Double-G

Nuk ka akoma asnjë votë

BIOGRAFIA: Double-G është një grup artistësh dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Në Prill 2005, Double-G marrin pjesë në Top Fest 2 me këngën "Ngrini Duart Lart"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

T1gr4t

O.R.G

Master D

G-X

Treshat

Eklips Family

Maskat-G

Arm

JT

K-Boy's


Tags: Double-G

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019