Më mbaj mend (për 1 muaj)

Double-K

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.2 / Votuan:  10
 • Emri i Vërtetë:
 • Krist Kume
 • Jeton dhe vepron në :
 • Shqipëri 
 • Mosha:
 • 19 Vjeç
 • Shenja e Horoskopit:
 • Gaforrja ♋
BIOGRAFIA: Double-K është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Krist Kume aka DoubleK, jeton ne qytetin e Tiranes. Pavarsisht moshes dhe talentit,ai eshte nje nga "Djemte e Forte te Rruges" te cilit nuk i trembet syri. Më datë 25 Shtator 2017, DoubleK publikon videoklipin "Drejt Rruges". Më datë 11 Korrik 2017, DoubleK publikon videoklipin "Flaka". Më datë 20 Korrik 2018, DoubleK publikon videoklipin "MAD"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Instagrami

Zyrtar

Komente

Asnjë Koment  Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

  Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Gabu

Nikinjoo

THUG1

Ilir PPJ

Bardhi Idrizi

4NI

ANI (RapBoy)

ELAI

Arbër Hajdari

Montano

Tags: Double-K, Doublek, Krist Kume


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet