Double T
Double T

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}

  • Emri i vërtetë:
  • Trazhgim ZalliBiografia

BIOGRAFIA: Double T është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Më datë 9 Tetor 2013, Cartani publikon videoklipin "Ti Ike", në bashkëpunim me Double T. Më datë 1 Qershor 2014, Double T publikon videoklipin "Larg Meje". Më datë 25 Mars 2015, Double T publikon videoklipin "Eja", në bashkëpunim me Cilla. Më datë 21 Mars 2017, Double T publikon videoklipin "E Ta Dish", në bashkëpunim me Princi Rebel. Më datë 29 Prill 2017, Double T publikon videoklipin "Bishe", në bashkëpunim me Princi Rebel. Më d...

>> Lexo gjithë biografinë >>
Lidhje💿 Albume
Komente 0