A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  121
  • Emri i Vërtetë:
  • Mario Dino
  • Vendlindja:
  • Tirane 
  • Mosha:
  • 28 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Virgjeresha ♍
BIOGRAFIA: Doza është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Doza Mc (Droge-Obsesion-Zinxhir-Anarki). Emri i vertet eshte Mario Dino. Filloi te regjistroje muzike qe nga 17/9/2005. Eshte pjesetar i grupit B.A.V Records & Da New Chain. Më datë 7 Gusht 2010, Kurorat Fiks publikon videoklipin "Stile Me Kile", në bashkëpunim me Doza Mc. Më datë 10 Janar 2012, Doza publikon videoklipin "Ruleta". Në vitin 2012, Doza publikon albumin "Xham Fare". Më datë 4 Korrik 2014, Doza publikon videoklipin "Qesh ...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Anëtar i grupit

Da New Chain

Profili

Facebook

Instagrami

Zyrtar

Kanali

Youtube

Shto profile

zyrtare

Per Qefin Tim & Per Inatin E Botes (2017)

Ndërhyrje Në Matricë (2016)

Qesh Pak! Pse Kaq Serioz? (2013)

Xham Fare (2012)


» Dërgo Një Këngë »

Dua Të Dehem
#Kamikazi
Qesh Pak! Pse Kaq Serioz?
Arratisje Nga Cmendia
Represent Rap 2
Ruleta
Savagz


Artistë Të Ngjashëm:

Jointinjo

Tidra

Mali G

Blazer

Leuname

Bohemi

Paniku

Zero

Mali G Grand Thugz

Ace


Tags: Doza, Doza Mc, D.O.Z.A, Mario Dino

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019