TEKSTESHQIP

Doza
Wifey
Lyrics

"Wifey" është një këngë e re nga Doza.
Dërgo i pari tekstin e këngës.
INFO
Më datë 10 Maj 2024, Doza publikon videoklipin "Wifey". Muzika dhe teksti i këngës janë punuar nga vetë Doza, teksa për arranzhimin u kujdes Trinium. Videoklipi u prodhua nga Blerim Salillari Films, ndërsa produksioni audio u realizua nga Trinium.