Më mbaj mend (për 1 muaj)

Fëmija I Dr.Florit Pranë Fotografisë Së Babait

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  6
[27-04-2015]
Dr. Flori ka muaj që tashmë nuk jeton edhe pse kujtimi i tij vazhdon të jetë. Familja e tij ende e ka të freskët humbjen e më të shtrejtit e tyre.

Dr. Flori u nda nga jeta duke lënë bashkshorten e tij me dy fëmijë, e ndërkohë që miku i tij më i mirë Ermal Mamaqi i dha fjalën se do kujdesej për ta gjithnjë.Së fundmi Ermali ka postuar një fotografi në Facebook ku shihet bashkshortja e Dr. Florit dhe fëmiu i vogël i saj pranë fotografië së tij atit.

Fotoja ka marrë komplimente të shumta nga fansat.
 (B.A/Teksteshqip.Com)Komente 2