Dr. Flow
Dr. Flow

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}Biografia

BIOGRAFIA: Dr. Flow është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Më datë 16 Prill 2015, Dr. Flow publikon videoklipin "Dridhe Belin", në bashkëpunim me Machin Mic & Afrim Idrizi. Më datë 15 Mars 2016, Dr. Flow publikon videoklipin "Me Ty", në bashkëpunim me Suela. Në Prill 2016, Dr. Flow merr pjesë në Celësi Muzikor 10 me këngën "Na Dy", në bashkëpunim me Jetmir. Më datë 8 Shtator 2016, Flame & Latua publikojnë videoklipin "Lucky Luciano", në bashkëpunim me Dr.Flow & Jetmir. Më datë 6 Nëntor 2016, ...

>> Lexo gjithë biografinë >>
Lidhje
Komente 0