Dr. Mario Ademaj
Dr. Mario Ademaj

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}


  • Emri i Vërtetë:
  • Mario Ademaj:

Biografia

BIOGRAFIA: Dr. Mario Ademaj është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Më datë 26 Shtator 2019, Dr. Mario Ademaj publikon videoklipin "Hajde Ti Moj Nuse", në bashkëpunim me Siera, Agron Pllumaj & Dj Jack....

>> Lexo gjithë biografinë >>
Lidhje» Dërgo Një Këngë »


Komente 0