Më mbaj mend (për 1 muaj)


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.8 / Votuan:  1586
 • Emri i Vërtetë:
 • Kastriot Rexha
 • Vendlindja:
 • Prishtine 
 • Jeton dhe vepron në :
 • Kosovë 
 • Mosha:
 • 31 Vjeç
 • Shenja e Horoskopit:
 • Shigjetari ♐
BIOGRAFIA: Majk është një këngëtar dhe autor këngësh shumë i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Reperi Kastriot Rexha i njohur si Majk, kreu shkollen fillore ne sh.f. "Ismail Qemaili" kurse ate te mesmen ne "Gjin Gazull". Endrra e tij te cilen e ka realizuar tash me eshte te qenurit nje reper i famshem kosovar, e njohin e adhurojn dhe e degjojne pothuajse te gjithe. Suksesi i tij po shtohet dita-dites. Ne vitin 2005 formoi grupin TDS i cili tani eshte i perber nga Kastrioti (Majku) dhe Onati me te cilet ka arritur ne suksese mjaft te mëdha ...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Anëtar i labelit

Babastars

Ish-Anëtar i grupit

TDS

Profili

Twitter

Instagrami

Zyrtar

Profili

Snapchat

Kanali

Youtube

Komente

63 🔥  Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

  Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Kartolina (152)

1
1
12
10
0
1
1
0
0
0
0
0
0
0
0
1
0
0
0
0

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORY

Artistë Të Ngjashëm:

2Ton

Lyric Master

Ledri Vula

Capital T

Skivi

Gold AG

Getinjo

D.U.D.A.

Big Basta

Stresi

Tags: Majk, Dr.Mic, Dr. Mic, Dr Mic, Kastriot Rexha, Tds


Komente mbi këtë artist


Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet