A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Majk

Fund ➡ End

 Shqip ➡  Anglisht
Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  5

Përkthe Një Këngë »

Më Shumë Përkthime »


Fund

Asnjihere une s'deshta me te lendu ty,
o me t'lendu ty
Asnjihere s'deshta me ti pa lot n'sy,
o lote ne sy
Asnjihere une sdeshta zemren me ta thy
Jo zemren me ta thy
Gjithcka qe ka ndodh s'kom pas qef me ndodh
Amo tash u kry!
Premtova shume, deshtova n'fund
Kret fjalt e mia n'fund meten fjal
Gabova une, t'lendova shume
Shpresoj qe ni dit ke me ma fal
Spo du me kthy se mes neve kurgjo ska met
Veq po du mett thon mfal edhe me ec
E di, e di qe kom gabu e kuptoj edhe nese fol keq per mu
Shajem, fyjem, pshtyjem.
Goditem fort
Shperthe me lote
Ti shprazu n’mu
Thujem idiot
Thujem qe sjom burr
As sjom kon kurr
Te pakten e di vet
Qe ndergjegja mvret
E mallkoj at moment
Besom qe shpirti mdhem
Po jo nuk ka problem
Se edhe kur um shan une ty tkuptoj
Veq po du met thon mfal edhe po shkoj
Gjithcka qe me ty e ndertova
E prisha vet une fund i dhash
Gabova, e kuptova qe teper von o tash
Edhe masi qe jena ndaa
Mrena nshpirt un gjith tkom dasht
Edhe masi qe jena ndaa
Mrena nshpirt un gjith tkom dasht uuu(x2)
Se gjithcka u kryy, u kry, u kry, u kry (x2)
Gjithcka qe me ty e ndertova
E prisha vet une fund i dhash
Gabova, e kuptova qe teper von o tash
Edhe masi qe jena ndaa
Mrena nshpirt un gjith tkom dasht
Edhe masi qe jena ndaa
Mrena nshpirt un gjith tkom dasht uuu(x2)
Se edhe kur um shan une ty tkuptoj
Veq po du met thon mfal edhe po shkoj.


End

I never wanted to hurt you,
o to hurt you
I never wanted to see your tears in your eyes,
o tears in your eyes
I never wanted to break your heart,
Not breaking your heart,
Everything that happened i didnt like to happen
Well now its done !
Promised alot , failed in the end
All of my words in the end remained only words
I mistaked , hurted you alot
I hope that one day you will forgive me

I did a mistake ,Hurted you alot
I dont wanna go back because nothing remained from us
I just wanna apologise and walk away
i know i made a mistake, i understand even if you talk bad about me
Shout at me , offend me , spit on me
Hit me hard
Explode with tears
Console at me
Call me an idiot
Say that i am not a man
and that i never was
At least i know it my self
My conscience is killing me
I curse that moment
Trust me it hurts in my soul
But no it's ok
Even when you offend me i understand you
I just want to apologise and go
Everything that i built with you
I broke it and i gave an end to it
Even tho we broke up
Deep in my soul I loved you uuu(x2)
Because everything is done , done , done , done (x2)
Everything that i built with you
I broke it and i gave an end to it
I mistaked , i undertood that now is too late
even after we broke up
inside my sould i love you
even after we broke up
Deep in my soul I loved you uuu(x2)
Even when you offend my i understand you
I just wanna apologise and go..

Korrigjo Përkthimin
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019