Më mbaj mend (për 1 muaj)


Dr.Mic - Shum Larg

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Shum Larg".
3. Video është e këngës "Shum Larg", por nuk këndohet nga Dr.Mic.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Dr.Mic - Shum Larg  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  28

Komente

2 🔥

05/10/2014

2014-10-05T17:08:00+00:00m'kujtohet si sot heren e fundit kur e pash
syt e saj...
une i lagun prej shiut qe bike pa pushu at nate
At Nate...
Meta i shtangun para saj e pi gojes tem mo zdilshin fjal
Zdilshin Fjal...
u munova me afru afer vetit edhe n'fund me perqaf
me perqaf...
ajo m'tha qe spo don mem pa ma kurr
m'tha qe po nihet shum ma rahat pa mu
Fjalt e saj m'dhimten ma shum sesa mema mshu
Krejt qam met per to veq me knu...

AJO SHKOJ SHUM LARG
SHKOJ SHUM LARG
SHUM LARG
PI MEJE
SHUM LARG...
AJO SHKOJ SHUM LARG
SHUM LARG... SHUM LARG

ajo m'tha qe spo don mem pa ma kurr
m'tha qe po nihet shum ma rahat pa mu
Fjalt e saj m'dhimten ma shum sesa mema mshu
Krejt qam met per to veq me knu...

AJO SHKOJ SHUM LARG
SHKOJ SHUM LARG
SHUM LARG
PI MEJE
SHUM LARG...
AJO SHKOJ SHUM LARG
SHUM LARG... SHUM LARG

e pranova qe faji ke te une
amo ajo e kthej shpinen
shkoj pa thon as tung
une e veta une ti mo a shihem?
amo ajo shkoj mla t'vetmum nen tinguj t'shiut
historis ton i erdh fundi
sot je veq ander qe mu ma prish gjumin
gjith qka mes meje teje osht e kalume
e kalume...

ajo shkoj shum larg
shum larg shum larg
shum larg shum larg
nashta per mos mu kthy kurr mo
shum larg...
ajo shkoj shum larg


Ky tekst u dërgua nga Liirche13

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORYMë Shumë Këngë Nga Majk:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet