Më mbaj mend (për 1 muaj)

Majk - Gabim Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.2 / Votuan:  6

Jam munu me te shti me me desht
E te kom shti vec me kajt
Jam munu me te shti me kesh
E te kom shti vec me me shajt

Tu munu me bo mas miri
Kom bo gabim mas gabimi
O tu munu me bo mas miri
Kom bo gabim mas gabimi

Gabim,fjalt e kqia qe ti thashe
Gabim,ndjenjat e kqia qe ti dhashe
Gabim,un e ti bashk o gabim
Prej fillimit deri tash

Lotet nsy,lotet nsy me fal qe ti lash une ty
Lotet nsy,lotet nsy me fal qe ti lash une ty 2x

Vec per ty,vec per ty ket got pe pi vec per ty
Vec per ty,vec per ty sonte ket got pe pr vec per ty
Majk
Publikimi: 10/12/2020


Majk - Gabim
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Gabim".
3. Video është e këngës "Gabim", por nuk këndohet nga Majk.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Majk:


Komente 0