A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Dr.Nice

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  21
BIOGRAFIA: Dr.Nice është një këngëtare e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Më datë 21 Janar 2016, Red Bloody publikon videoklipin "Ti E Don Famen", në bashkëpunim me Dr.Nice. Më datë 15 Nëntor 2016, Edona Hasanaj publikojnë videoklipin "Beso", në bashkëpunim me Red Bloody & Dr.Nice. Muzika e këngës u punua nga Red Bloody, teksti u shkrua nga Red Bloody, ndërsa për orkestrimin u kujdes Classic G. Më datë 29 Janar 2019, Agush Idrizi publikon videoklipin "Gabojm", në bashkëpunim me Dr.Nice....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Instagrami

Zyrtar

Profili

Facebook

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Agertina Muca

Anisa Dervina

Liridona Sinani (Dona)

Fatime Kosumi

Enki

Albina Xhons

Kosovare Xhoni

Viki

Fabiola Agalliu

Juna Manaj


Tags: Dr.Nice

Krijo Një Kartolinë