Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË
Dredha

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3.4 / Votuan:  32
  • Jeton dhe vepron në :
  • Suedi 
BIOGRAFIA: Dredha është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Në vitin 2018, Dredha publikon albumin "E Dha Vol.1"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Anëtar i labelit

T.B.A.

Profili

Facebook

Kanali

Youtube

Shto profile

zyrtareE Dha Vol.1 (2018)


    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

B-Bami

Legjenda

Danny Boy

Bigg V

Kacho

Bidaki

Ummet

Wllatki

Rron KRZ

Pitt

Tags: Dredha


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet