Më mbaj mend (për 1 muaj)

Dredha
  • Jeton dhe vepron në :
  • Suedi 
Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3.6 / Votuan:  35
Këndon kryesisht: hip-hop

Dredha është këngëtar i njohur. Në vitin 2018, Dredha publikon albumin "E Dha Vol.1".

Në vitin 2021, Dredha publikon albumin "Sot E Përgjithmonë".

» Dërgo Korrigjime »

» Tekstet e Këngëve »

Punuan Biografinë:  zingjirtt  

Komente

Asnjë Koment

Anëtar i labelit

T.B.A.

Profili

Facebook

Kanali

Youtube

Instagrami

Zyrtar

Profili

Twitter

Profili

SoundCloud

Profili

TikTok

Profili

Spotify

Shto profile

të tjera


Komente 0