Më mbaj mend (për 1 muaj)

Dren Abazi

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.8 / Votuan:  44
  • Vendlindja:
  •  
  • Mosha:
  • 35 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Ujori ♒
BIOGRAFIA: Dren Abazi është një këngëtar, autor këngësh dhe instrumentist i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo e lehtë dhe jazz. Mjaftoi nje kenge per ta bere Dren Abazin jo vetem te fameshem, por edhe nje seks simbol Shqiptare. 1.92 metrat gjatesi, pamja terheqese, veshja gjithmone me stil, tipi pak indiferent, kaq i duhej per ti bere femrat te apasionoeshin pas tij dhe te ”Shkulnin floket” sa here shfaqej ne ekran. Interesi i mediave per Drenin ishte i madh dhe thuajse cdo jave ate e shikoje ne kopertinen e ndonje gazete apo reviste. Titujt ishin thuajse te njejte: Dren ...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Vëllai i

Art Abazit

Instagrami

Zyrtar

Profili

Facebook

Kanali

Youtube

Komente

1 🔥Afterparty


    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Monny

Agron Ahmeti

Don Arbas

ZeeroMan

Hysni Zeqiri

VZ

Rrufeja

Acidi

Ergin Brahimi

Valon Rama

Tags: Dren Abazi, Zig Zag Orchestra, Zig-Zag Orchestra


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet