Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


Bërllogu I Dren Abazit


Nuk ka akoma asnjë votë

[04-06-2015]
Dren Abazi është këngëtar i rafinuar, ai bënë muzikë të mirë dhe nuk është fare për komercializëm.

Edhe fotot që i bën, tenton të jenë artistike dhe origjinale.

Por, a mund të quhet "artistike" një fotografi e realizuar mes qeseve të mëdha të bërllogut? Këtë e di Dreni.
 (Indeksonline)Komente mbi këtë artikull


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet