Më mbaj mend (për 1 muaj)


Bërllogu I Dren Abazit

Nuk ka akoma asnjë votë

[04-06-2015]
Dren Abazi është këngëtar i rafinuar, ai bënë muzikë të mirë dhe nuk është fare për komercializëm.

Edhe fotot që i bën, tenton të jenë artistike dhe origjinale.

Por, a mund të quhet "artistike" një fotografi e realizuar mes qeseve të mëdha të bërllogut? Këtë e di Dreni.
 (Indeksonline)Komente mbi këtë artikull


Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet