Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË

Ja Si Dukej Dren Abazi Në Vitin 1990


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1
[03-02-2015]
Këngëtari i njohur Dren Abazi ka publikuar një foto në rrjetin e tij social në Instagram një foto ku shihet ta ketë realizuar në vitin 1990, atëherë kur Dreni ishte fëmijë.

Nga fotoja mund të shihet se Dreni ka pësuar shumë ndryshime, ai nuk është më si dikur.
 (B.A/Teksteshqip.Com)Komente mbi këtë artikull


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet