Më mbaj mend (për 1 muaj)

Dren Selmani
Këngët (3)
Biografia
Foto (1)

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.3 / Votuan:  4
 • Vendlindja:
 • Kaçanik 
 • Jeton dhe vepron në :
 • Kosovë 
 • Mosha:
 • 15 Vjeç
 • Shenja e Horoskopit:
 • Binjaket ♊
BIOGRAFIA: Dren Selmani është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo për fëmijë/junior. Dreni ka filluar te kendoj para 1 viti paraqitja dhe kenga e tij e pare ishte ne Gjilan ku mori pjese te festivali "Mollekuqet" me kengen duet "Bota jone". Kenga e dyte eshte "Cirku", ku mori pjese ne festivalin Diamond Fest ne Ferizaj, ndersa kenga e Drenit e trete quhet "Sherri Shkolles", ku eshte premier se bashku me videoklip ne festivalin A-mol prap ne Ferizaj. Dreni ka kenduar ne festivale te ndryshme si ne Diber te Bilbilat e Korabit etj. ...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment  Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

  Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Tags: Dren Selmani