Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


Ne bëjmë kërkime të vazhdueshme në Youtube, por nuk kemi arritur të gjejmë një videoklip për këtë këngë.

Kërko Video

Dren Selmani - Sherri Shkolles  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

1 🔥

26/05/2017

2017-05-26T18:00:00+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Sherri Shkolles" kënduar nga Dren Selmani.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Dren Selmani:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet