Më mbaj mend (për 1 muaj)


Drenusha Latifi

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  269
 • Vendlindja:
 • Kamenicë 
 • Jeton dhe vepron në :
 • Kosovë 
 • Mosha:
 • 35 Vjeç
 • Shenja e Horoskopit:
 • Gaforrja ♋
BIOGRAFIA: Drenusha Latifi është një këngëtare e njohur. Drenusha Latifi ka mbaruar Shkollen fillore dhe ate te Mesmen në Prishtinë. Ka marrur pjese me shume Festivale. Në Maj 2008, Drenusha Latifi merr pjesë në Top Fest 5 me këngën "S'te Kam Faj". Më datë 29 Maj 2008, Gold AG publikon videoklipin "Bashke E Kallim", në bashkëpunim me Drenusha Latifi. Në Maj 2009, Drenusha Latifi merr pjesë në Top Fest 6 me këngën "Ato Dite". Në Korrik 2008, Drenusha Latifi merr pjesë në Çelësi Muzikor 2 me ...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Kanali

Youtube

Komente

Asnjë Koment  Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

  Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Teuta Blaka

Fitore Gjonbalaj

Besa Morina

Arbëresha Hajdari

Llollo

Blinera Krasniqi

Valentina Ajdari

Syzana Jashanica

Leonida Marjakaj

Doruntina Disha

Tags: Drenusha Latifi, Drenusha


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet