A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Drilon Berisha

Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  7
  • Origin:
  • Prishtine 
  • Age:
  • 33
  • Zodiac sign:
  • Gaforrja ♋
BIOGRAFIA: Drilon Berisha is a popular singer of Modern Traditional & Tallava music. AUTOBIOGRAFI: Në moshen 19 vjeqarë ja kom fillu të merrem me muzike. Kënga e par që ka dalë ështe "Rrugve ecim të ndar'. Pas kesaj kënge kom marr motivin energjin që te merrem me ket profsion. Nuk kam marr pjese ne festivale sepse nuk kam pa aty asë një her rregull ose ralitet gjdo her ka pas padrejtsi as një her se ka mArr këngtari i duher qmimin që e ka meritu ky fakt me ka zhgeny edhe skom marr pjes por nuk dote thot që nuk dote marr ndoshta ...

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Labinot Beqiri

Butrint Rashiti

Ardian Limanmera

Besnik Salihu

Besnik Gjakova

Ylber Aliu

Argeton Dervishi

Erkan Musliu

Armend Shabani

Rascom


Tags: Drilon Berisha, Loni

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019