Më mbaj mend (për 1 muaj)

Drilon Berisha - Fjalet Kur Ti Thuash Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


2 Fjalet kur ti thuash
mi thuaj ne sy e genjeva veten
te genjeva ty
2........ref
gjith qka brapa
shpine qenka shum
e rend mos me genjej
mua mos genjej
as kend.strof2
2edhe vdeksha sante
nuk jam uë pishman
e huba dashnoren
ma afer se kamm


Ky tekst u dërgua nga Resa


Nuk kemi video për këtë këngë.
Drilon Berisha - Fjalet Kur Ti Thuash
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Fjalet Kur Ti Thuash".
3. Video është e këngës "Fjalet Kur Ti Thuash", por nuk këndohet nga Drilon Berisha.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Drilon Berisha (Loni):


Komente 0