Më mbaj mend (për 1 muaj)

Drilon Jahdauti

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  29
BIOGRAFIA: Drilon Jahdauti është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo tallava dhe popullore dasmash. Në Qershor 2006, Drilon Jah Dautaj merr pjesë në PoliFest Kids 2006 me këngën "Pse". Në vitin 2015, Drilon Jah Dautaj merr pjesë në X Factor Albania 4. Më datë 16 Shkurt 2018, Drilon Jahdautaj publikon videoklipin "Ishim Po S'jena". Më datë 15 Korrik 2018, Drilon Jah Dautaj publikon videoklipin "Qajo Qika". Më datë 12 Qershor 2020, Drilon Jahdauti publikon videoklipin "Vetem Fjale". Muzika e këngës u punua nga Emin Aliu, ndërsa teksti...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Pjesëmarrës në

X Factor Albania

Instagrami

Zyrtar

Profili

Facebook

Komente

Asnjë Koment

    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Tags: Drilon Jahdauti, Drilon Jah Dautaj

Komente 0