A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Drilon Shala

Not Yet Rated

BIOGRAFIA: Drilon Shala is a popular singer. Në vitin 2011, Drilon Shala merr pjesë në The Voice of Albania 1 dhe është një ndër konkurrentët gjysmëfinalistë. Në Prill 2005, Driloni merr pjesë në Top Fest 2 me këngën "Ti Vet Jete". Ne Top Fest 7 eshte prezantuar si vocalist i nje grupi me kengen “Macja e zeze”. Në Maj 2012, Drilon Shala merr pjesë në Top Fest 9 me këngën "Mos Thuaj Mbaroi". Historine e dy te rinjve te dashuruar qe sapo jane ndare do te na e tregoje ne kenge nje k...

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Voice Of Albania

(Contestant)

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Tomi I Korces

Mc Mitrovicali

Bujar Paloja

Wllatki

Dj Trendy

Silvani

Art On

Jani

Valoni-G

Artan Ferati


Tags: Drilon Shala, Driloni

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019