Më mbaj mend (për 1 muaj)

Drilon Shala - Do Kthehesh Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  13

ne mira njerz po kerkoj
dike te gjej,dike si ajo.
ku eshte imazhi i saj, e dua sonte
kete nat me te te ndaj.
je mengjesi qe agon,
me ty djelli jo nuk perendon.

ka shume koh qe te kerkoj
kjo qe ndjej nuk eshte nje loj
fell ne zemer une e di
prap te une do kthehesh tiii.

ne nje qiell jetojm te dy,
te dua pran te dua vetem ty.
kjo jete takon shum shpejt
ta jetojm bashk,ti japim endrres jet.
je mengjesi qe agon,
me ty djelli jo nuk perendon.

2x:ka shume koh qe te kerkoj
kjo qe ndjej nuk je loj
fell ne zemer une e di
prap te une do kthehesh ti
Drilon Shala
Renditja: Top 200
Publikimi: 23/09/2012
Festivali: Kënga Magjike 2012


Drilon Shala - Do Kthehesh
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Do Kthehesh".
3. Video është e këngës "Do Kthehesh", por nuk këndohet nga Drilon Shala.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Drilon Shala:


Komente 0