DR1N
DR1N

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}


  • Emri i Vërtetë:
  • Drin Saraçi:

Biografia

BIOGRAFIA: DR1N është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop dhe hip-hop. Për publikun është bërë i njohur vetëm muajt e fundit, por lidhja e tij me muzikën ka filluar që herët. Drin Saraçi, djali i Shpëtim Saraçit dhe Mira Konçit, ka pasion të tijin të bëjë rep. E veçanta është që në krijimin muzikor ai i bën vetë të gjitha, duke nisur nga teksti, melodia dhe këndimi: pra një artist i ri, i kompletuar. Më datë 27 Shtator 2019, D Slim & Ani publikojnë videoklipin "Insomni". Më datë 3 Janar 2020, D Slim & Ani publ...

>> Lexo gjithë biografinë >>
Lidhje» Dërgo Një Këngë »


Komente 2