Drinche

Nuk ka akoma asnjë votë

  • Emri i Vërtetë:
  • Valdrin Abazi
Drinche është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo dance.
Nuk është dërguar asnjë biografi nga fansat...


>> Dërgo Biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Instagrami

Zyrtar

Profili

Snapchat

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »Artistë Të Ngjashëm:

Dj Meti

Dj Flame

Dj Xheni

Dion Dragusha

Dj Denny

Jens

Alessandro

Dj Xhino

Arlito

Bero


Tags: Drinche, Valdrin Abazi, Vdsounds

Krijo Një Kartolinë