Drita D'avanzo

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  14
  • Vendlindja:
  • Staten Island 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Sh.B.A. 
  • Mosha:
  • 43 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Ujori ♒
BIOGRAFIA: Drita D'avanzo është një këngëtare e njohur. Drita D’Avanzo është një nga emrat e njohur në televizionin amerikan si pjesë e reality show "Mob wives". Kjo shfaqje përcjell jetën e femrave, pasi burrat ose baballarët e tyre janë arrestuar dhe burgosur për lidhje me mafian. Drita ka lindur dhe është rritur në Amerikë, por prindërit i ka shqiptar. Ka modeluar që në moshën 14-vjeçare, por si profesion bazë ka të qenit “make-up artist”. Është duke lancuar linjën time kozmetike të quajtur “Just...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare
Artistë Të Ngjashëm:

Valbona Peraj

Laureta Meci

Mimoza Gjikola (Mimi)

Valentina Rama

Lora Braha

Aferdita Bajrami

Antigona Sejdiu

Antigona Rustolli

Azra

Miradije Aliu


Tags: Drita D'avanzo, Drita Davanzo

Krijo Një Kartolinë