Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Live Video Kërko Video

Drita Ukaj & Prishtina Band - O Qerpik, Qerpik Me Rrema  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

08/05/2018

2018-05-08T19:20:58+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "O Qerpik, Qerpik Me Rrema" kënduar nga Drita Ukaj & Prishtina Band.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Drita Ukaj & Prishtina Band i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Drita Ukaj:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet