Dritan Ajdini
Dritan Ajdini

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}
Biografia

BIOGRAFIA: Dritan Ajdini është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore e Shqipërisë së jugut. Më datë 30 Gusht 2011, Dritan Ajdini publikon videoklipin "Baba Sherifi". Më datë 12 Maj 2012, Dritan Ajdini publikon videoklipin "S'thyhet Jo Tepelena". Më datë 4 Gusht 2013, Dritan Ajdini publikon videoklipin "Shqiperi Nuri". Më datë 24 Tetor 2014, Dritan Ajdini publikon videoklipin "Do Vi Nuse Te Te Marr". Në Maj 2015, Dritan Ajdini merr pjesë në Top Fest 12 me këngën "Je Dhurate". Më datë 13 Nëntor 2015, Dritan Ajdini publikon ...

>> Lexo gjithë biografinë >>
Lidhje
Komente 1